Элит Роза питомник роз

Оптовий продаж
саджанців троянд

+38 (050)-535-60-77
+38 (096)-532-64-44

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

У кошику найменувань: 0 шт.
на суму 0 грн.

Як оформити і отримати замовлення

Оберіть сорти, які Вас зацікавили - не менше 5 саджанців, покладіть в корзину (натисніть кнопку купити), якщо Вас зацікавили сорти в каталозі тієї чи іншої групи, але її немає, можете відкрити прайс-лист - там більш детальний список.

Заповніть анкету і впишіть цей сорт, так само вкажіть яким вантажеперевізником зручно отримати посилку Авто Люкс, Інтайм, Нова Пошта. Із зазначенням номера складу у Вашому місті (не обов'язково). Форма оплати може бути - післяоплата, за фактом доставки товару на склад, або перерахування на картковий рахунок Приват банку, Raiffeisen Bank Aval. Номер рахунку даємо по телефону або на e-mail.

Перед тим як відправити троянди наш представник зв'яжеться з Вами по телефону для підтвердження замовлення, після збираємо посилку і вказуємо Вам номер декларації. Для отримання посилки візьміть документ що засвідчує особу. Витрати по пересилці товару бере одержувач, за упаковку однієї посилки додаткова оплата 10 гривень.

Ми розраховуємо на порядність, адже це живі троянди! Будь ласка, не затягуйте з одержанням товару. Якщо з деяких причин Ви не зможете посадити троянди на постійне місце або не укладаєтеся в бюджет, будь ласка, повідомте заздалегідь, краще доставку відкласти на визначений Вами термін.

Для жителів Києва та Київської області реалізація саджанців тільки з рук в руки. Можете прийти на виставку, краще приїхати в розплідник.

Садженці ми надсилаємо тільки вантажоперевізниками:

 


розрахуйте вартість доставки

 

З повагою, Медвєдєв.М.А. (Еліт-Роза)

 

P.S. Якщо і в прайс-листі Ви не знаходите потрібний сорт, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Сорти в малій кількості, в прайс-листі не вказуємо.

НАЗАД