Элит Роза питомник роз

Оптовий продаж
саджанців троянд

+38 (050)-535-60-77
+38 (096)-532-64-44

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

У кошику найменувань: 0 шт.
на суму 0 грн.

Фотогалерея

Ми відкрили нашу дивовижну фотогалерею з однією лише метою, щоб ви, наші шановні клієнти, могли вільно орієнтуватися в безкрайньому морі різнокольорових пелюсток квітучих троянд. На фотографіях відбиті практично всі сорти, які ми розводимо.

Фото троянд розподілені в галереї по групах таким чином, що якщо вам необхідно підібрати троянди для квіткової галявини навколо заміського будинку або для оформлення бордюрів уздовж центральної доріжки, ви сміливо заходите у відповідний розділ галереї і вибираєте те, про що так давно мріяли. Кожне з численних фото троянд супроводжується коментарем, що містить відповіді на всі питання, які задає садівник при покупці саджанців нового сорту: висота куща, насиченість аромату, відтінки і діаметр квітки, стійкість рослини.

Наша фотогалерея неодмінно допоможе вам у ситуації, коли ви, почувши від когось захоплені відгуки про окремий сорт троянди, абсолютно не маєте уявлення про те, як виглядає ця квітка. Заходьте в нашу фотогалерею! Ми впевнені, що в більшості випадків серед десятків красунь ви знайдете і цю таємничу незнайомку.

НАЗАД