Элит Роза питомник роз

Оптовий продаж
саджанців троянд

+38 (050)-535-60-77
+38 (096)-532-64-44

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

У кошику найменувань: 0 шт.
на суму 0 грн.

Садовий центр «ЕЛІТ-РОЗА» - розплідник троянд в Києві

Продаж саджанців троянд по Україні

Вирощування троянд - це, можливо, вінець роботи будь-якого садівника, як професіонала, так і любителя. Однак перед початком вирощування, кожному садівникові, необхідно купити саджанці троянд, які він бажає бачити у себе в саду.

Україна, а саме місто Київ, може похвалитися величезною кількістю садових центрів. Одним з таких центрів є компанія «ЕЛІТ-РОЗА». Асортимент, що надається нашою компанією, здивує навіть найвибагливішого покупця.

Саженцы роз


Наш каталог саджанців троянд вміщує:


Троянда, одна з найбільш загадкових і вабливих квітів. Не дарма, Льюїс Керол намагається розкрити її таємний внутрішній світ, у своїй найвідомішій дитячій казці «Аліса в країні чудес». Це відкриття відбувається за допомогою знайомства Аліси з цією квіткою, яке відбулося в квітковому саду. Саме в цьому саду - троянда – королева. Це найароматніша та найкрасивіша квітка, якій із повагою поклоняються всі інші рослини.

Ця метафора повністю відображає наш істинну думку про цю квітку. Кожен з нас, бачить його могутнім, сильним, владним. Крім того, як і в казці, її можна назвати королевою. Адже не дарма, у часи королів і королев, в кожному саду монарху, знаходилася величезна кількість цих квіток. Саджанці троянд символізували собою красу, гордість, вплив, честолюбство тієї королеви або принцеси, в чиєму саду вони знаходилися.

 

Казка так і залишиться красивою історією, проте той шарм, те захоплення, яке викликають посаджені саджанці троянди, залишається з нами.

Наш розплідник троянд є місцем, де кожен може підібрати собі квіти на свій смак і побажання. Усі відвідувачі нашого садового центру, починаючи від звичайних домогосподарок, які цінують в першу чергу просту красу квітки, і закінчуючи досвідченими та вимогливими садівниками, що шукають якусь родзинку, оригінальність і естетичне замилування, будуть вражені величезним асортиментом саджанців троянд.

Наша компанія вже давно займається реалізацією саджанців троянд в Україні. За допомогою наших квіток, вже не один садівник прикрасив свій садовий інтер'єр прекрасними трояндами, які моментально притягують увагу, і потім, дуже непросто відвести свій погляд від їх краси.

Більш того, продаж саджанців зараз йде дуже активно, адже все більше і більше людей прагнуть прикрашати свої сади, прибудинкові території, дачі, заміські ділянки. І компанія «ЕЛІТ-РОЗА» дуже рада допомагати їм у цьому.

У нас також діє доставка саджанців троянд поштою в будь-яку точку України.

НАЗАД