Элит Роза питомник роз

Оптовий продаж
саджанців троянд

+38 (050)-535-60-77
+38 (096)-532-64-44

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

У кошику найменувань: 0 шт.
на суму 0 грн.
Як правильно розводити троянди

Роза по праву вважається одним з найкрасивіших і найвідоміших квіток в світі. Напевно, неможливо знайти таку людину, яка не бачила б в живу, цей дивний квітка. Завдяки своєму приємному запаху, естетичною красою, різноманітністю кольорів і відтінків, троянди заслужили величезну популярність і успіх, абсолютно у всіх країнах і континентах Світу.

Багато хто вважає, що розведення троянд це надскладне заняття, але насправді все не так, головне все робити правильно і прикладати максимум старань і завзятості, тоді все вийде.

Ось деякі факти, які повинні знати, всі охочі розводити троянди. Абсолютно всі культурні сорти троянд, розмножуються вегетативним методом, а точніше кажучи за допомогою окупміровкі, поділом куща, відводками, кореневими нащадками. Насінням розмножуються дикі троянди, а також підщепи шипшини.

Що необхідно знати новачкам?

Здавалося б, така чудова квітка як троянда повинен вимагати до себе особливої уваги і ретельного догляду, але на практиці все набагато простіше. Троянди не вибагливі квіти та догляд за ними, не відбере у вас занадто багато сил, часу і уваги, винятком є лише виставкові троянди, яким потрібен більш ретельний і делікатне догляд. По суті троянди можна назвати ідеальними квітами, вони не забирають у вас багато часу, але виглядають і пахнуть просто божественно.

Добриво

Хоча троянди і не вимогливі рослини, але не варто на цьому зациклюватися. Удобрювати троянди, необхідно в обов'язковому порядку, щоб уникнути нападів шкідливих комах і наступних хвороб.

Сорти

Саджанці кущів троянди, як і багато інших квітів, мають різні сорти. Перед тим як садити троянди краще всього проконсультуватися з професійним садівником, щоб уникнути проблем з добривами і не правильним вибором ґрунту.

Світло

Троянди дуже люблять сонячне світло, звичайно, існують і винятки у вигляді окремих сортів, які можуть рости і в тіні. Але, все ж краще не експериментувати і садити троянди в місцях, де достатня кількість сонячного світла.

Ґрунт і підбір добрив

Для того щоб, ваші троянди виросли красивими і запашними, необхідно добре удобрити грунт. Для добрива добре підійдуть: кісткове борошно, гній, компост, мука з водоростей. Добре удобрена грунт це запорука успіху при вирощуванні трояндових кущів.

Полив

Троянди дуже люблять вологу, тому, ви повинні стабільно їх поливати і стежити за тим, щоб вони не пересихали.

Виконуючи всі перелічені вище вимоги в результаті, ви отримаєте гарні, шляхетні квіти, які будуть служити втіхою очей будь цінителю краси.

НАЗАД