Элит Роза питомник роз

Оптовий продаж
саджанців троянд

+38 (050)-535-60-77
+38 (096)-532-64-44

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

У кошику найменувань: 0 шт.
на суму 0 грн.
Класифікація троянд

Классификация роз

Така квітка, як троянда являє собою дуже давню культуру. У ній закладені дуже багато сортів природних видів. За час багатовікової селекції сучасні сорти троянди настільки сильно помінялися, що сьогодні вже, навіть, не можна передбачити, які були найперші її представники.

Тому, сьогодні, важко і уявити, до яких видів належить ця квітка. Хоча, є й винятки, наприклад, паркові садові троянди. Класифікація такої рослини, як троянди, хоч і умовна, але потрібна для того, щоб правильно визначити її умови існування.

Класифікація троянд величезна, тому рослина стали розрізняти не за ознаками походження, а по садовим при належностям. Наприклад, троянди розрізняють за декоративними і біологічними ознаками.

У 1976 році, завдяки Всесвітньої федерації співтовариств Розоводи в Оксфорді, народилася нова класифікація, які, в першу чергу, будується на тих ознаках рослин, завдяки яким вони застосовуються в саду. Таким чином, для більш легкого орієнтира, троянди були поділені на три основні групи. Це видові троянди, які ще називають дикорослі, це старовинні паркові троянди, які з'явилися трохи раніше, ніж чайно-гібридні троянди. Старовинні парковий вигляд троянд залишає за собою право на особливе ставлення до себе. І останній, третій вид троянд - це сучасні рослини.

Всі сорти і види культурних троянд підрозділяються на садові види. Починаючому садівникові або, навіть простій людині, буде досить важко розібратися в даній класифікації. Але, що стосується тих, хто насправді вирішив займатися трояндами, то він повинен знати повну класифікацію рослин, щоб не заплутатися в ній ще більше.

У світі існує видання Modern Roses. Періодичне видання, яке публікує класифікацію троянд і являє собою самий точний джерело інформації, що стосується саме класифікації. Видання розповість про історію троянд, видасть повну і сучасну інформацію, що стосується виду та сортів даної рослини.

Довідник має властивості постійно оновлюватися і поповнюватися інформацією про нові садових групах, про нові сорти троянд. Додатково до цього довідника, випускається і ще один, який називається Combined Rose List. Дане видання щороку розповідає про нові сорти саджанців троянд, які виводяться завдяки всім селекціонерам світу. Крім цього, даний довідник вказує всі дані компаній, організацій і фірм, які допоможуть придбати своїм клієнтам той чи інший сорт культурної рослини.

НАЗАД