Элит Роза питомник роз

Оптовий продаж
саджанців троянд

+38 (050)-535-60-77
+38 (096)-532-64-44

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

У кошику найменувань: 0 шт.
на суму 0 грн.
Троянди навесні

Як не дивно, але в наших кліматичних умовах троянди не бояться морозів. Для них більш небезпечно випрівання. Це відбувається через не вчасно знятого укриття. При настанні весни, укриття трохи відкривається для провітрювання. Повністю ж укриття знімається, коли настає тепла погода і земля відтає на 10-20 см. Рекомендується також притінити саджанці троянд від сонця.

Для профілактики грибних захворювань троянди обприскують 1% розчином бордоської рідиною.

Також є ймовірність захворювання троянд стеблових раком. Він може з'являтися від випарювання і механічних пошкоджень стебла.

Для видалення уражених пагонів потрібно дезінфікувати інструмент 2% мідним купоросом, далі використовувати для обробки 1% бородську рідину.

Далі слід зайнятися обрізанням троянд. Обрізку необхідно виконувати гострими ножицями, тупими ножицями можна розчавити стебло. Зріз троянди потрібно обробити будь дезінфікуючий рідиною.

Обрізка буває двох видів: санітарна та формує. Санітарна - спрямована на видалення хворих або зламаних пагонів. Формуюча ж ділиться на довгу, середню, і коротку обрізку. Тип обрізки вибирається відповідно до довгої втечі.

Після прирікаючи необхідно обприскати 1% розчином мідного купоросу.

Для кожного типу троянд вибирається відповідна обрізка. Коротка і середня обрізка зазвичай використовується для чайно-гібридних троянд.

Для флорибунда найкраще підійде середня обрізка на 4-6 нирок, зі зрізом старих пагонів.

Дрібноквіткові трояндам залишають 2-3 майже. Це сприяє сильному галуженню, і троянда дає численні втечі.

5-6 найсильніших пагонів залишають у плетистих троянд. Також, якщо троянда молода, залишають частину старих пагонів.

Унікальним сортом троянд вважається "Нью Доун" через те, що пагони у нього зацвітають уже в перший рік, і з'являються ото всюди.

У паркових троянд, при правильному формуванні куща повинно бути не більше 7 пагонів. Слабкі і старі пагони вирізають.

Якщо в зимовий час троянда сильно пошкоджена, то її необхідно обрізати до першої сильної нирки. Потім покрити її пухким перегноєм. Це потрібно для пробудження сплячих бруньок. Коли з'являються пагони, укриття потрібно зняти. Також можна покрити пагони рогожею, і періодично змочувати їх водою.

НАЗАД