Элит Роза питомник роз

Оптовий продаж
саджанців троянд

+38 (050)-535-60-77
+38 (096)-532-64-44

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

У кошику найменувань: 0 шт.
на суму 0 грн.
Рожевий сад

Розы в саду

Кущ троянди, посаджений у вашому саду, зобов'язує до якогось конкретного естетичному оформленню. Рози зачаровують і створюють відмінний настрій у багатьох.

За культурі розведення троянди вважаються найскладнішими і, навіть кілька примхливими.

На тлі цієї рослини непідстрижені галявина, невідомо, звідки потрапили на ділянку кропива та інші бур'яни виглядають до неподобства зухвало.

Правда стилізація ділянки під старий зарослий парк і сільський будиночок, обвитий кучерявими і видовими трояндами має зовсім інший сенс.

Троянда – рослина, що визначає стиль всієї садової ділянки. Необдумана посадка квітки неминуче призводить до зміни розміщення інших рослин для забезпечення гармонії. Хоча різноманіття видів цієї квітки дає садівникові великі декораторські переваги.

Результат селекції чайних і ремонтантних сортів і королева троянд - штамбова, з подвіти до них плакучими і кучерявими видами прекрасні в поєднанні з недоглянутим газоном. Дуже красиві суцільні смуги у вигляді бордюрів з невеликих чагарникових троянд або троянд відносяться до групи живоплоту (патіо). Альтанки та стіни будинку, обплетені трояндами, дуже добре виглядають.

Для вирощування троянд використовують клумби, квітники вздовж доріжки (рабатки), бордюри; прикрашають ними стіни дому і альтанок, арки і грати. Добре «уживаються» вони на елементі ландшафту «альпійські гірки». Висаджують їх у контейнерах і горщиках. З троянд виходить прекрасний живопліт.

Для створення на вашій ділянці чарівного містечка висадіть кілька кущів різносортних троянд. Він буде приносити вам радість своєю досконалістю все літо. Різні сорти цих рослин можуть змагатися один з одним по красі і за колірною гамою. Може бути дуже строкато. Але про смаки не сперечаються.

Ну а для живоплоту краще, ніж троянда зморшкувата і придумати не можна. У неї сильно колюче стебло. Через цю загорожу не зможу пробратися ні тварини, ні тим більше люди. Її вигляд чудово прикрашає подвір'я. Листя в борошнистої роси вражають своєю красою. Восени ця троянда дає яскраві плоди. Для формування рівномірного листяного покриву пагони гілок потрібно обрізати на різній висоті.

Сорти троянд, що покривають ґрунт, крім того, що прикрасять сад, ще й сховають всі нерівності (западини і горбки), закриють люки. Схил, покритий ґрунтопокривні трояндою, виглядає вельми ефектно. І ще одна істотна користь від такої троянди: вона пригнічує розвиток бур'янів.

НАЗАД