Элит Роза питомник роз

Оптовий продаж
саджанців троянд

+38 (050)-535-60-77
+38 (096)-532-64-44

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

У кошику найменувань: 0 шт.
на суму 0 грн.
Вибір місця для посадки троянд

Головне завдання в процесі посадки троянд полягає в тому, щоб правильно підібрати необхідне місце. Саме, від місця посадки троянд буде залежати успіх зібраного врожаю. В першу чергу, місце, де будуть посаджені троянди - повинне добре освітлюватися. Троянди - це такі квіти, які дуже люблять ранкове і до полуденне світло.

Якщо, наприклад, рослину загородити спорудою або перекрити потрапляння світла деревом, квітка буде витягуватися, листя будуть рідкими, а про цвітіння взагалі можна не говорити, вони будуть дуже слабенькими. Крім цього, деревна частина рослини істотно стає слабкою, в результаті чого, стійкість до холодів сильно знижується. Що стосується полуденного світла, то він також може вплинути на рослину.

Наприклад, якщо світло буде дуже яскравим, тоді квітки рослини вигорають і набувають брудного відтінку. Червоні квіти троянд від яскравого світла швидко набувають синій відтінок. Необхідно врахувати і той факт, що рослинам можуть нашкодити і коріння сусідніх рослин.

Для того, щоб правильно підібрати місце для посадки саджанців троянд, необхідно, в першу чергу визначитися з сортом рослини. Тому як, різний вид троянд, зовсім по-різному беруть освітленість вибраної ділянки. Взяти, наприклад, плетисті сорти троянд, вони досить затишно почуваються, як у тіні, так і на сонячних ділянках. Такий вид троянд, найчастіше, використовується для декоративного напрямку, наприклад, озеленення веранд або балконів, а також, альтанок або стін будинків. Якщо бути точним, то даний вид троянд використовується скрізь, де світло має властивість мінливості.

Другим за важливістю чинником після світла, є джерело тепла, який також необхідно враховувати при посадці троянд. Троянди - рослина досить теплолюбна, тому їх і садять в тих місцях, де вони повністю захищені від холодного впливу. Найбільше, зручними для посадки троянд є південні і південно-західні напрямки, де і земельні ділянки відрізняються рівною поверхнею. Роза, являє собою рослина, яка відрізняється багаторічними роками свого життя. Рослина, яка піддається сезонним коливанням температури.

При виборі місця під посадку троянд, необхідно врахувати такий фактор, як можлива посуха, яка дуже шкідлива для рослини, особливо в період вегетації. Другий фактор, який необхідно врахувати, це можливості ділянки збирати певну кількість снігу. Справа в тому, що, якщо на обраному ділянці немає більше рослин, то утримувати снігу нікому. Таким чином, сніг швидко здувається з поверхні землі, що призводить до швидкого промерзання ґрунту на велику глибину.

НАЗАД