Элит Роза питомник роз

Оптовий продаж
саджанців троянд

+38 (050)-535-60-77
+38 (096)-532-64-44

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

У кошику найменувань: 0 шт.
на суму 0 грн.
Вирощування саджанців троянд

У наш час основними способами розмноження є розподіл кущами троянд, кореневими живцями і відводами, а також, стебловими живцями і щепленням. У природі найбільш поширеним і зручним є спосіб розмноження щепленнями.

Даний метод передбачає щеплення черешком різноманітними способами, а також, окулірування. Шипшина служить в якості прищепного елемента для культурних троянд. Що стосується дикорослого шипшини, то він зустрічається декількох видів, а саме, звичайний шипшина, який ще називають, собачим шипшиною.

Для того, щоб вирощувати підщепи, шипшину починають збирати в серпні. У цей час відбувається буріння шкірочки. Плоди шипшини подрібнюють, потім, очищають. Після цього, насіння використовуються для стратифікації. Після початку стратифікації, протягом 6-ти тижнів, це буде вже кінець жовтня і початок листопада, насінням необхідно засіяти земельну ділянку, заздалегідь підготовлений.

Існує просте правило, яке говорить про те, що краще пізно посіяти, ніж висівати насіння в мокру землю. До того ж, осінній посів насіння принесе більше результату, ніж весняний. Насіння шипшини, найчастіше, висівають на глибину, яка дорівнює 4 см. що стосується розплідників і присадибних ділянок, там існують свої правила посіву насіння шипшини.

 

НАЗАД